Orsat Miljenić

SDP

opozicija

NEAKTIVNA

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Osvojio 880 glasova I. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Odvjetnik
Obrazovanje: dr. znanosti
Dob: 53 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

31. 1. 2020
17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
14. 11. 2019
31. 10. 2019
18. 10. 2019
2. 10. 2019
20. 9. 2019
19. 7. 2019
12. 7. 2019
28. 6. 2019
14. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
9. 5. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 11. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme