Miro Kovač

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 12751 glasova IX. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Ministar Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
Obrazovanje: dr. povijesnih znanosti
Dob: 53 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

18. 5. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
28. 2. 2020
31. 1. 2020
17. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
15. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
13. 12. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
29. 11. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
27. 11. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
8. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

8. 11. 2017
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz utjecaj hrvatske razvojne politike na vanjsku politiku i međunarodne odnose na koje mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.