Milorad Pupovac

SDSS

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDSS
Osvojio 16166 glasova XII. izborna jedinica
Broj mandata: 5
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: prof.  dr. znanosti
Dob: 66 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

18. 5. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
7. 4. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
28. 2. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
31. 1. 2020
17. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
15. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
13. 12. 2019
10. 12. 2019
Govorio na: 15. sjednica
29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

14. 11. 2018
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Žalac, Gabrijela / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Milorad Pupovac
Prosjek
Najviše
2%
2
15.2317880794702%
15
285%
Sonja Čikotić
285