Irena Petrijevčanin Vuksanović

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 986 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: savjetnica za informatizaciju Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Obrazovanje: dr. informacijskih i komunikacijskih znanosti
Dob: 43 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

18. 5. 2020
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
30. 4. 2020
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
7. 4. 2020
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
28. 2. 2020
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
31. 1. 2020
Govorila na: 16. sjednica
17. 1. 2020
Govorila na: 16. sjednica
13. 12. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
11. 12. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
5. 12. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
4. 12. 2019
Govorila na: 15. sjednica
29. 11. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

27. 11. 2019
Postavila je pitanje Unutarnji poslovi i nacionalna sigurnost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
16. 1. 2019
Postavila je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
20. 9. 2018
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz summit inicijative "16+1" 2019. godine na koje mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Irena Petrijevčanin Vuksanović
Prosjek
Najviše
4%
4
15.2317880794702%
15
285%
Sonja Čikotić
285