Goran Aleksić

HSU, SNAGA, NZ i NP

opozicija

Osnovne informacije

Osvojio 1287 glasova I. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Glavni inženjer za prometne propise HŽ Infrastruktura
Obrazovanje: dipl. ing. prometaa
Dob: 56 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

18. 5. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
12. 5. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
30. 4. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
17. 4. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
7. 4. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
28. 2. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
21. 2. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
31. 1. 2020
17. 1. 2020
13. 12. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
10. 12. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
5. 12. 2019
Govorio na: 15. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

27. 11. 2019
Postavio je pitanje Porezni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
19. 9. 2018
Postavio je pitanje Sustav zaštite potrošača; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
6. 6. 2018
Postavio je pitanje Porezni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz oslobođenje malih poduzetnik od plaćanja poreza na dohodak za tekuću godinu na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
31. 1. 2018
Postavio je pitanje Sustav zaštite potrošača; | Zastupničko pitanje vezano uz izmjene Zakona o potrošačkom kreditiranju na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
9. 2. 2017
Postavio je pitanje Sustav zaštite potrošača; | Zastupničko pitanje vezano uz utvrđivanje učinka konverzije CHF kredita na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
16. 12. 2016
Postavio je pitanje Sustav zaštite potrošača; | Zastupničko pitanje vezano uz utvrđivanje učinka konverzije CHF kredita na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
23. 11. 2016

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Goran Aleksić
Prosjek
Najviše
10%
10
15.2317880794702%
15
285%
Sonja Čikotić
285