Emil Daus

IDS, PGS, RI

opozicija

Osnovne informacije

Osvojila 891 glasova
Broj mandata: 1
Prijašnji status: nema
Obrazovanje: Visoka pomorska škola
Dob: 44 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

18. 5. 2020
Govorila na: 16. sjednica
22. 4. 2020
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
7. 4. 2020
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
28. 2. 2020
21. 2. 2020
Govorila na: 16. sjednica
Govorila na: 16. sjednica
31. 1. 2020
17. 1. 2020
13. 12. 2019
29. 11. 2019
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
27. 11. 2019
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Govorila na: 15. sjednica
Govorila na: 15. sjednica
14. 11. 2019
Govorila na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorila na: 14. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

27. 11. 2019
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
24. 4. 2019
Postavila je pitanje Javno informiranje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Emil Daus
Prosjek
Najviše
2%
2
15.2317880794702%
15
285%
Sonja Čikotić
285