Damir Mateljan

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Osvojio 1351 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: dipl. povjesničar
Dob: 51 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

18. 5. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
17. 4. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
7. 4. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
28. 2. 2020
Govorio na: 16. sjednica
31. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
Govorio na: 16. sjednica
17. 1. 2020
13. 12. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
4. 12. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
12. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 9. 2019
Postavio je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Cappelli, Gari / Ministarstvo turizma;.
18. 9. 2019
Postavio je pitanje Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
17. 1. 2017
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje vezano uz odlaganje mješovitog komunalnog otpada u Karlovačkoj županiji na koje mora odgovoriti Dobrović, Slaven / Ministarstvo zaštite okoliša i energetike;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Damir Mateljan
Prosjek
Najviše
5%
5
15.2317880794702%
15
285%
Sonja Čikotić
285